Özel Nano Diş

Tedaviler

Tedaviler

Kapsamlı Diş Hizmetlerimiz

Dijital Gülüş Tasarımı

Dijital dünya her alanda olduğu gibi diş hekimliğine de çok hızlı bir giriş yapmıştır ve dijital diş hekimliği günden güne kendini geliştirmekte olup artık teşhis ve planlamadan sonra artık tedavi aşamasında

Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum kaplamalar ile diş hem dayanıklı oluyor hem de arka bölgeler de bulunan köprülere de estetik görünüm ile sağlamlık katıyor. Kaplama diş ile dayanıklılık ve güzel görünüşlü estetik bir arada sağlanır.

İmplant Uygulama

Ufak bir cerrahi işlem ve lokal anestezi ile uzman hekimler tarafından çene kemiğinde yer açılıp implant yerleştirilir. Genelde 10 dakika gibi bir sürede yapılabilir. Çekim sonrası direkt olarak uygulanabilir.

Porselen Kaplama

Porselen kaplamalar daha iyi görünüş ve sağlam estetik dişlere sahip olmak için bir fırsattır.

Lamina (Yaprak Diş)

Dişin sadece ön kısmına uygulanan çok ince kaplamalardır diyebiliriz. Uygulaması büyük bir hassasiyet ve sanat gerektirir. 0,2 mm kalınlığında lens inceliğinde yapılabilir.

Ortodonti Tedavi

Kullanım Kolaylığının Keyfini Çıkarın! Şeffaf Plaklar, ideal gülüşünüze kavuşmanızı sağlayacak görünmez ortodontik tedavi....

Kanal Tedavisi

Kanal tedavisi, hasta olan dişin merkezinde bulunan küçük boyuttaki iplik merkezinde bulunan dişözünün (pulpa) çıkarılmasıyla yapılan bir tedavi yöntemidir.

Diş Beyazlatma

Bembeyaz Dişlerle Gülmek İçin Diş Beyazlatma Yaptırın Diş beyazlatma işlemi hem sosyal anlamda özgüveni sağlar hem de kişinin sağlıklı dişlere

Sorular

Ağız ve Diş Sağlığı hakkında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Korkunun üstesinden gelmenize ve sonunda ağız sağlığının keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak bir dizi hizmet sunuyoruz.

Diş ağrısı çeşitli problemlerden kaynaklanabilir. Muayenelerle problemi belirleyip sizlere yardımcı oluyoruz.

Özel sağlık ihtiyaçlarınız için özelleştirilmiş çeşitli diş eti tedavileri sunuyoruz.

Gelişmiş protezler ile gülüşünüzü, konuşma ve yeme kabiliyetinizi geri kazandırabiliriz.

özel NANO DİŞ POLİKLİNİĞİ

Türkiye'de Dental Turizm

İstanbul Diş Sağlığı

İstanbul Sağlık Turizmi , Dünya çapında yaşanan global finans krizi nedeniyle Avrupa ülkeleri kendi vatandaşlarına yönelik olan sağlık sigortası kapsamlarını değiştirdi.

Tedavi Aşamaları

Ülkenizde herhangi bir panaromik röntgen çektirerek bunu e-mail ve ya kargo yoluyla Türkiye’ye ulaştıracak olursanız, Panaromik röntgeninizi inceleyerek yapılacak tedaviler tespit edilip, tedavinin maliyeti size bildirilir.

Fiyat Avantajı

Türkiye’ye gelerek protezlerini sağlık turizmi kapsamında yaptırırlarsa neredeyse kendi ülkelerindeki fiyatın hemen hemen dörtte birini ödeyerek bu hizmeti almış olurlar.

Tedavi Süreci Konaklama

Tedavi sürecinde Özel Nano Diş Polikliniği size tahsis ettiği Hotel'de konaklamanıza yardımcı olmaktadır.

Özel Nano Diş Polikliniği

Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma

Cumartesi

Pazar