Özel Nano Diş

Dt. Nilgün ALPER KAYGUSUZ

Dt. Nilgün ALPER KAYGUSUZ

info@ozelnanodis.com

Dt. Nilgün ALPER KAYGUSUZ

Dt. Nilgün Alper Kaygusuz diş hekimliği alanında 2008-2014 yılları arasında Marmara Üniversitesi’nde başladığı eğitimle sektöre adım attı. Diş hekimliği yolculuğuna 2018 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimi alarak devam etti.

Kariyerinin ilk adımını attığı 7’den 70’e Ağız Diş Sağlığı Polikliniği’nde geçirdiği 2014-2016 yıllar; geniş bir hasta kitlesiyle doğrudan etkileşimde bulunma ve çeşitli diş sağlığı konularında deneyim kazanma fırsatı sundu. Daha sonra, 2016-2018 yılları arasında Fatih Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde görev alarak tecrübesini artırdı.

Ortodonti alanında uzmanlaşma arzusuyla 2018-2021 yılları arasında Smile İstanbul Ortodonti Kliniği’nde çalıştı. Bu süreçte, modern tedavi yöntemleri ve teknolojik gelişmelerle tanışarak ortodonti alanındaki bilgi ve becerilerini pekiştirdi ve güçlendirdi.

2021 yılı itibariyle, Nano Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde mesul müdür ve protez uzmanı olarak görev yapmaktan büyük bir mutluluk duymakta ve bu görevde; her bir hastaya özel, etkili ve kaliteli diş tedavisi sunmayı, güler yüzlü bir ortamda hastaların memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir.