Özel Nano Diş

Dt. Atilla Çağatay

Dt. Atilla Çağatay

info@ozelnanodis.com

Dt. Atilla Çağatay

Dt. Atilla Çağatay diş hekimliği alanında köklü bir geçmişe sahip bir profesyonel olup eğitim hayatına 1985-1992 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladı ve bu süreçle birlikte sağlık sektörüne adım attı.

1992-2021 yılları arasında özel sektörde diş hekimi olarak görev aldı. Bu uzun yıllar içerisinde, geniş bir hasta kitlesiyle doğrudan etkileşimde bulunarak çeşitli diş sağlığı konularında zengin bir deneyim kazandı. Her bir hastanın sağlığını ön planda tutarak, güvenilir ve etkili diş tedavisi sunma misyonuyla yoluma devam etti.

8 Eylül 2021 tarihinden itibaren, vizyon ve deneyim ile donattığı NanoDiş Polikliniği’nde kurucu ortak olarak görev yapmaktan büyük bir mutluluk duymaktadır. Bu yeni aşamada; modern diş hekimliği uygulamalarını benimseyerek, her bir hastaya özel, yenilikçi ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

NanoDiş Polikliniği, sağlık sektöründe ki en güncel teknolojilere dayanan bir yaklaşım benimseyerek, hastalarına sağlıklı bir gülüş ve memnuniyet vadetmektedir. Diş sağlığınız bizim için önemli; sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına buradayız.